Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Pojazdy

Kupuj i wynajmuj tylko sprawdzone i bezpieczne pojazdy, w tym: samochody osobowe, samochody ciężarowe, autokary oraz busy. W Genomar kupisz lub wynajmiesz odpowiedni pojazd spełniający Twoje wymagania.

Strona główna » Pojazdy

Kategoria

Typ oferty

Kolor

RozwińSchowaj

2015

160582km

5

Manual

Diesel

Cena: 69,000 (brutto)

2010

238483km

5

Manual

Diesel

Cena: 12,900 (brutto)

2022

1000km

5

Automat

Benzyna + Gaz

Załaduj więcej

Kup lub wynajmij pojazd

Genomar – kupuj pojazdy dopasowane do Twoich potrzeb: autokary, busy, samochody osobowe, a w rozliczeniu możemy odkupić Twoje!

Poszukujesz sprawdzonego samochodu osobowego, autokaru czy busa? A może Twoja flota autokarów wymaga uzupełnienia o autokar turystyczny, szkolny, międzymiastowy lub liniowy? Rozpoczynasz działalność w branży i potrzebujesz dobrego samochodu ciężarowego lub kolejnego ciągnika siodłowego?

Wyszukaj pojazd

Wyszukaj pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy samochody osobowe, busy, autokary, a także ciągniki i samochody ciężarowe.

Wypełnij formularz

Wyślij do nas formularz kupna lub wynajmu pojazdu w celu weryfikacji transakcji. Nasz doradca skontaktuje się z Toba w ciągu 24/h.

Finalizacja transakcji

W Genomar masz pewność i bezpieczeństwo transakcji. Sprzedajemy tylko sprawdzone pojazdy: autokary, busy, samochody osobowe.

Kupuj i wynajmuj tylko sprawdzone pojazdy

Zamierzasz dokonać zakupu lub sprzedaży pojazdu? A może poszukujesz auta na wynajem?
Genomar to nie tylko giełda samochodów i wszelkiego typu pojazdów. Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra pozwalają na świadczenie różnorodnych usług.

Giełda samochodów