Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Autokary

Autokary międzymiastowe, szkolne i turystyczne renomowanych marek. Kupuj lub wynajmuj tylko sprawdzone i bezpieczne autokary widoczne na naszej internetowej giełdzie pojazdów.

Strona główna » Pojazdy » Autokary

Typ oferty

Kolor

RozwińSchowaj

2008

359088km

2

Manual

Diesel

2003

832882km

2

Manual

Diesel

2015

160582km

5

Manual

Diesel

Cena: 85,000 (brutto)

2018

631597km

2

Automat

Diesel

2010

238483km

5

Manual

Diesel

Cena: 14,900 (brutto)

Załaduj więcej

Giełda autokarów w Warszawie

W Genomar zajmujemy się profesjonalnym wynajmem, pośrednictwem, skupem i sprzedażą autobusów międzymiastowych, szkolnych czy turystycznych.

Nasze pojazdy dostępne są w przystępnych cenach i uwzględniają rozwiązania zmniejszające koszty eksploatacyjne. W trosce o komfort naszych klientów oferujemy zarówno autokary budżetowe, jak i nowoczesne maszyny wyposażone w dodatkowe akcesoria i technologie niskoemisyjne.

Każdy autokar jest wnikliwie weryfikowany pod kątem sprawności technicznej. Nasza platforma posiada także wbudowany moduł giełdy autobusów, dzięki czemu w kilka minut wystawisz swój autokar na sprzedaż na swoich warunkach!

Niezależnie czy interesuje Cię minibus do organizacji letnich wakacji, czy może chcesz spieniężyć autokar szkolny, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Wyszukaj autokar

Wyszukaj autokar dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone i bezpieczne autokary możliwe do zakupu i wynajęcia od ręki.

Wypełnij formularz

Wyślij do nas formularz kupna lub wynajmu autokaru w celu weryfikacji transakcji. Nasz doradca skontaktuje się z Toba w ciągu 24/h.

Finalizacja transakcji

W Genomar masz pewność i bezpieczeństwo transakcji. Wszystkie autokary są szczegółowo weryfikowane i dopuszczane do sprzedaży tylko po spełnieniu rygorystycznych parametrów jakościowych.

Kupuj tylko sprawdzone autokary w Warszawie

Zamierzasz dokonać wynajmu lub zakupu autokaru? Genomar zaskoczy Cię korzystnymi i niedostępnymi w innych miejscach warunkami wynajmu i zakupu autokarów. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności! Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra pozwalają na świadczenie różnorodnych usług.

Giełda samochodów