Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Sprzedaż

Kupuj pojazdy dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań: autokary, busy, samochody osobowe, a także samochody ciężarowe! Kup pojazd, którego potrzebujesz.

Strona główna » Pojazdy » Sprzedaż

Kategoria

Kolor

RozwińSchowaj

2006

320237km

2

Manual

Diesel

2008

359088km

2

Manual

Diesel

2003

832882km

2

Manual

Diesel

2013

190994km

5

Manual

Benzyna

2015

160582km

5

Manual

Diesel

Cena: 85,000 (brutto)

Załaduj więcej

Giełda pojazdów w Warszawie

Genomar – kupuj pojazdy dopasowane do Twoich potrzeb: autokary, busy, samochody osobowe, a w rozliczeniu możemy odkupić Twoje!

Poszukujesz sprawdzonego samochodu osobowego, autokaru czy busa? A może Twoja flota autokarów wymaga uzupełnienia o autokar turystyczny, szkolny, międzymiastowy lub liniowy? Rozpoczynasz działalność w branży i potrzebujesz dobrego samochodu ciężarowego lub kolejnego ciągnika siodłowego?

Wyszukaj pojazd

Wyszukaj pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy samochody osobowe, busy, autokary, a także ciągniki i samochody ciężarowe.

Wypełnij formularz

Wyślij do nas formularz kupna lub wynajmu pojazdu w celu weryfikacji transakcji. Nasz doradca skontaktuje się z Toba w ciągu 24/h.

Finalizacja transakcji

W Genomar masz pewność i bezpieczeństwo transakcji. Sprzedajemy tylko sprawdzone pojazdy: autokary, busy, samochody osobowe.

Kupuj tylko sprawdzone pojazdy w Warszawie

Zamierzasz dokonać zakupu pojazdu? Genomar zaskoczy Cię korzystnymi, niedostępnymi w innych miejscach warunkami zakupu samochodów osobowych, autokaru, czy innych pojazdów. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności! Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra pozwalają na świadczenie różnorodnych usług.

Giełda samochodów