Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Wynajem

Wynajem pojazdów dopasowanych do Twoich potrzeb: autokary, busy, samochody osobowe, a także samochody ciężarowe! Wynajmij pojazd, którego potrzbujesz.

Strona główna » Pojazdy » Wynajem

Kategoria

Kolor

RozwińSchowaj

Wynajem pojazdów w Warszawie

Genomar – wynajmuj pojazdy dopasowane do Twoich potrzeb: autokary, busy, samochody osobowe, a także samochody ciężarowe!

Wynajem samochodu osobowego, czy też innego pojazdu odbywa się w dogodnej dla Klienta formule. Obsługujemy zgłoszenia internetowe (z wykorzystaniem odpowiedniego formularza na stronie internetowej) oraz telefoniczne. Jako jedna z niewielu wypożyczalni jesteśmy w stanie podstawić pojazd w umówione miejsce! Zapraszamy do kontaktu!

Wyszukaj pojazd

Wyszukaj pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy samochody osobowe, busy, autokary, a także ciągniki i samochody ciężarowe.

Wypełnij formularz

Wyślij do nas formularz kupna lub wynajmu pojazdu w celu weryfikacji transakcji. Nasz doradca skontaktuje się z Toba w ciągu 24/h.

Finalizacja transakcji

W Genomar masz pewność i bezpieczeństwo transakcji. Sprzedajemy tylko sprawdzone pojazdy: autokary, busy, samochody osobowe.

Wynajmuj tylko sprawdzone pojazdy w Warszawie

Interesuję Cię wynajem samochodu czy innego pojazdu na rodzinny wypad w góry? Genomar zaskoczy Cię korzystnymi, niedostępnymi w innych miejscach warunkami wynajmu samochodów osobowych, autokaru, czy innych pojazdów. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności! Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra pozwalają na świadczenie różnorodnych usług.

Giełda samochodów