Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Osobowe

Samochody osobowe renomowanych marek. Kupuj lub wynajmuj tylko sprawdzone i bezpieczne samochody widoczne na naszej internetowej giełdzie pojazdów.

Strona główna » Pojazdy » Osobowe

Typ oferty

Kolor

RozwińSchowaj

2015

160582km

5

Manual

Diesel

Cena: 69,000 (brutto)

2010

238483km

5

Manual

Diesel

Cena: 12,900 (brutto)

Załaduj więcej

Giełda samochodów w Warszawie

Interesuje Cię kupno, bądź wynajem samochodu osobowego na rodzinny wypad nad morze? Przyjechałeś do stolicy kraju i chciałbyś ją zwiedzić w luksusowych warunkach? Masz samochód na sprzedaż? A może potrzebujesz nowego pojazdu na stałe?

Niezależnie od Twoich motywacji mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Genomar to platforma agregująca różnorodne możliwości w sektorze motoryzacyjnym.

Świadczymy usługi:

Wyszukaj samochód osobowy

Wyszukaj samochód osobowy dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone i bezpieczne samochody osobowe możliwe do zakupu i wynajmu od ręki.

Wypełnij formularz

Wyślij do nas formularz kupna lub wynajmu samochodu osobowego w celu weryfikacji transakcji. Nasz doradca skontaktuje się z Toba w ciągu 24/h.

Finalizacja transakcji

W Genomar masz pewność i bezpieczeństwo transakcji. Wszystkie samochody osobowe są szczegółowo weryfikowane i dopuszczane do sprzedaży tylko po spełnieniu rygorystycznych parametrów jakościowych.

Kupuj tylko sprawdzone samochody osobowe w Warszawie

Zamierzasz dokonać wynajmu lub zakupu samochodu? Genomar zaskoczy Cię korzystnymi i niedostępnymi w innych miejscach warunkami wynajmu i zakupu samochodów osobowych. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności! Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra pozwalają na świadczenie różnorodnych usług.

Giełda samochodów