Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Sprzedaj pojazd

Firma Genomar to zespół fachowców, którzy chętnie opacują indywidualny plan skupu samochodów osobowych i nie tylko. Prowadzimy skup ciągników siodłowych, skup samochodów ciężarowych, skup samochodów dostawczych, skup busów czy skup autokarów.

Strona główna » Sprzedaj pojazd

Wystaw swój pojazd na giełdę pojazdów

Mamy bogate doświadczenie na rynku motoryzacji. Potrafimy precyzyjnie oszacować cenę danego modelu pojazdu, która zazwyczaj jest korzystniejsza dla Klienta niż na innych giełdach czy handlarzy. Oferujemy odbiór odkupowanego pojazdu oraz regulujemy płatności gotówką. Wszystkie nasze usługi świadczymy z zachowaniem zasad profesjonalizmu. Dokładamy starań, aby satysfakcja naszych klientów była jak najwyższa.

Usługi Genomar skierowane są do mieszkańców i przedsiębiorców z całego kraju, w tym Warszawy. Nasza oferta obejmuje w pełni legalny i szybki zakup samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, busów oraz autokarów różnego typu: międzymiastowych, turystycznych czy szkolnych.

Skup pojazdów

Każda oferta skrojona jest pod klienta indywidualnie. Nie stosujemy sztywnych ram – zbyt wiele szczegółów ma wpływ na wartość sprzedawanego pojazdu. Otwarcie informujemy o czynnikach wpływających na cenę. Jeśli nasza propozycja spotka się z oczekiwaniami, do załatwienia formalności będziemy potrzebować:

• dowód osobisty do wglądu,
• upoważnienie współwłaściciela do sprzedaży pojazdu – jeśli dotyczy,
• kserokopię dowodu rejestracyjnego.

Sprzedaży można dokonać poprzez poniższy formularz lub kontaktując się telefonicznie.

Sprzedaj pojazd

Wypełnij poprawnie formularz i wystaw swój pojazd na naszej giełdzie pojazdów

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon

Sprzedaj swój pojazd!

Genomar to nie tylko platforma zakupowa, ale przede wszystkim firma z doświadczeniem w obrocie samochodami różnego typu. Na swoim koncie mamy tysiące realizacji w różnych regionach Polski. Choć nasza siedziba znajduje się w Warszawie, chętnie podejmujemy się działań w innych miastach.

Jeśli planują Państwo zakup samochodu, bądź jego wypożyczenie a nie znają się na aspektach technicznych, zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy profesjonalnie doradzą odpowiedni model, skrojony na miarę Państwa potrzeb.

Wypełnij formularz

Wypełnij powyższy formularz umożliwiający sprzedaż bądź wynajem Twojego pojazdu do naszej giełdy pojazdów.

Dodanie zgłoszenia

Po weryfikacji naszych specjalistów nadesłany formularz zostanie opublikowany na giełdzie pojazdów.

Publikacja na giełdzie pojazdów

Po opublikowaniu Twojego pojazdu na naszej giełdzie pojazdów zostanie wysłany Ci link do weryfikacji zgłoszonego pojazdu. 

Najnowsze pojazdy

Zobacz najnowsze pojazdy z naszej oferty.