Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Gdzie szybko kupić samochód osobowy?

Gdzie szybko kupić samochód osobowy? Wydawać by się mogło, że inwestor dysponujący środkami na zakup samochodu osobowego w Warszawie, powinien…
Strona główna » Gdzie szybko kupić samochód osobowy?

Gdzie szybko kupić samochód osobowy?

Wydawać by się mogło, że inwestor dysponujący środkami na zakup samochodu osobowego w Warszawie, powinien mieć możliwość dokonania transakcji od ręki. Tymczasem rzeczywistość pokazuje coś zgoła innego. Mimo, że w danych CEPiK na koniec grudnia 2022 widniało 26,675 miliona aut osobowych, tylko 481 987 z nich było nowych. To bardzo słaby wynik, biorąc pod uwagę wartości historyczne. Co więcej, większość z nowych samochodów osobowych była kontraktowanych w latach poprzednich. Ta tendencja rodzi pytanie o to, gdzie szybko kupić maszynę, na której nam zależy? Czy lepiej wybrać salony firmowe, rynek klientów indywidualnych czy może skup używanych pojazdów osobowych w Warszawie?

Zakup samochodu osobowego w Warszawie – autoryzowane salony

Pierwszym miejscem, gdzie istnieje szansa na zakup samochodu osobowego w Warszawie, są autoryzowane salony firmowe. To bezpieczna opcja, ponieważ oficjalny dealer oferuje nowe auta, które spełniają wszelkie standardy i przepisy. Salony oferują wiele usług dodatkowych, takich jak finansowanie, gwarancja, przeglądy techniczne i inne. Korzystanie z ich usług jest wygodne, ale nastręcza też pewnych problemów. Jakich?

 • Niska dostępność modeli – zakupu samochodu osobowego w Warszawie z udziałem autoryzowanego dealera nie dokonuje się od ręki. Na zamówione pojazdy trzeba czekać. Zgodnie z najnowszymi danymi platformy Carsmile, cierpliwość inwestorów wymagających indywidualnej konfiguracji wynosi obecnie 8 miesięcy.
 • Wycofanie z produkcji – nowe technologie w motoryzacji potrafią być zbawieniem, ale czasami przysparzają też problemów użytkującym. Jeśli zależy nam na konkretnym modelu, może się okazać, że nie jest on już dostępny na rynku pierwotnym. Przykładowo marka Volvo coraz intensywnej usuwa ze swojego katalogu pojazdy wykorzystujące silniki Diesla.
 • Wysoka cena – nowe pojazdy są droższe od używanych. W płaconej kwocie doliczane są także marże przedstawiciela oraz salonu.
 • Konieczność zapłaty zaliczki – mimo braku dostępności, zakup samochodu osobowego w Warszawie z pośrednictwem autoryzowanego salonu wymaga zapłaty zaliczki.

Gdy zależy nam na szybkiej transakcji, lepszym pomysłem będzie przeglądanie ogłoszeń lub udanie się do skupu używanych pojazdów osobowych w Warszawie.

Skup używanych aut osobowych w Warszawie czy poszukiwania na własną rękę?

Ogłoszenia motoryzacyjne z Warszawy jak i innych okolic można znaleźć w Internecie lub w prasie. Jest to ciekawy sposób, aby znaleźć używany samochód w dobrym stanie. Liczba pojawiających się rekordów jest praktycznie nieograniczona, co znacząco zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia auta o interesujących nas parametrach. Warto jednak pamiętać, że takie reklamy mogą być nieprawdziwe lub ukrywać pewne wady produktu.

Dlatego przed zakupem warto dokładnie sprawdzić historię pojazdu, przeprowadzić test jazdy i skonsultować się z ekspertem. Zakup samochodu osobowego w Warszawie od osoby fizycznej wymaga też zaangażowania czasu. To nie tylko przeglądanie charakterystyk, ale także kontakty telefoniczne, osobiste wizyty czy dopełnianie formalności. Jeśli mamy szczęście, może się to okazać optymalną ścieżką do nabycia pożądanego środka trwałego. W przeciwnym wypadku możemy tylko stracić pieniądze oraz nerwy. Z tego powodu dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług skupu używanych pojazdów osobowych w Warszawie.

Skup używanych aut osobowych w Warszawie – bezpiecznie i szybko

Stosunkowo najszybszym i najpewniejszym kanałem przeprowadzenia transakcji z rynku wtórnego jest skup używanych pojazdów osobowych w Warszawie. Znaleźć można w nim maszyny różnych marek. Od pojazdów budżetowych o sporym zasięgu i odległym roczniku, przez kilkuletnie, flagowe projekty uznanych producentów, aż po najnowsze technologicznie samochody osobowe, dostawcze czy nawet autobusy i ciągniki siodłowe. Działanie wspólnie ze skupem używanych aut osobowych w Warszawie jest efektywne z kilku powodów:

 • Szeroki wybór dostępny od ręki.
 • Korzystne ceny.
 • Wsparcie w wykonaniu niezbędnych formalności.
 • Bezpieczeństwo i legalność transakcji.
 • Pewność stanu technicznego pojazdu.

Jak wybrać rzetelny skup używanych pojazdów osobowych w Warszawie?

Skup używanych aut osobowych w Warszawie Genomar

W stolicy i okolicach działa co najmniej kilkanaście skupów pojazdów osobowych. Jedne skupiają się na konkretnych markach, inne oferują wyłącznie auta najczęściej kupowane (starsze roczniki). Są też takie miejsca, które nie cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Chcąc nabyć określony typ pojazdu, jeszcze przed wykonaniem połączenia z zapytaniem ofertowym, powinniśmy zbadać wiarygodność skupu używanych aut osobowych w Warszawie. Jak to zrobić?

 • Wpisać frazę skup używanych pojazdów osobowych w Warszawie do wyszukiwarki internetowej.
 • Zbadać wyniki wyszukiwania pod kątem danych rejestrowych firm (czy działają legalnie).
 • Dokładnie zweryfikować opinie w wizytówce google, na portalach ogłoszeniowych czy w grupach facebookowych.
 • Odwiedzić witrynę internetową punktu i sprawdzić jego specjalizację.

Po tak wykonanym rozeznaniu zyskamy pewność, że przedsiębiorstwo, do którego dzwonimy, jest wiarygodne. Jednym z najchętniej polecanych skupów używanych aut osobowych w Warszawie jest Genomar. Firma stawia na różnorodne pojazdy dostępne w korzystnych cenach. Każda maszyna wystawiona na sprzedaż jest szczegółowo badana technicznie, tak aby nowy właściciel był z niej zadowolony. W celu umówienia zapytania o konkretny typ samochodu osobowego zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 693 576 291 lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.

Pozostałe poradniki

Poradniki, którymi również możesz być zaintersowany…

Giełda pojazdów Warszawa

Genomar zaskoczy Cię korzystnymi, niedostępnymi w innych miejscach warunkami zakupu samochodów osobowych i innych pojazdów. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności!

Interesuje Cię zakup samochodu osobowego czy innego pojazdu na rodzinny wypad w góry? Przyjechałeś do Warszawy (stolicy Polski) i chciałbyś ją zwiedzić w luksusowych warunkach? A może potrzebujesz pojazdu w delegację dla pracowników?

Niezależnie od Twoich potrzeb, mamy dla Ciebie samochody osobowe, autokary, busy, a także samochody ciężarowe, które z pewnością spełnią Twoje wymagania. Na naszej internetowej giełdzie pojazdów znajdziesz samochody ekonomiczne, komfortowe i przedewszystkim bezpieczne, którymi z pewnością dojedziesz do celu.

Wyszukaj pojazd

Wyszukaj pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy komfortowe samochody osobowe, autokary, busy, a także samochody ciężarowe, które z pewnością dopasujemy do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone pojazdy renomowanych marek.

Kup pojazd

Wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza umieszczonego na każdej stronie pojazdu. Nasz doradca skontaktuje się z Toba w ciągu 24/h i umówimy wizytę w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie byś mógł swobodnie ocenić stan techniczny kupowanego pojazdu i zrobić jazdę próbną (testową).

Finalizacja transakcji

Pewność i bezpieczeństwo transakcji zakupu pojazdu to dla nas priorytet. W naszej firmie nie znajdą Państwo pojazdów o wątpliwym pochodzeniu. Wszystkie sprzedawane pojazdy są weryfikowane przez naszych techników i dopuszczane do sprzedaży tylko po spełnieniu rygorystycznych parametrów jakościowych.

Kupuj tylko sprawdzone pojazdy w Warszawie

Interesuję Cię zakup samochodu, czy innego pojazdu na rodzinny wypad w góry? Genomar zaskoczy Cię korzystnymi i niedostępnymi w innych miejscach warunkami zakupu samochodów osobowych. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności! Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra pozwalają na świadczenie różnorodnych usług.

Giełda samochodów