Genomar – Kup auto Wypożycz auto Sprzedaj auto

KUP Pojazd

Kupuj sprawdzone i bezpieczne samochody

Wynajmij pojazd

Wynajmij pojazd dla swoich potrzeb

Sprzedaj Pojazd

Sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie

Gdzie szybko sprzedać samochód?

Gdzie szybko sprzedać samochód? Sprzedaż używanego samochodu to zazwyczaj stresujące zadanie. Poziom napięcia wzrasta, gdy chcemy zrobić to szybko i…
Strona główna » Gdzie szybko sprzedać samochód?

Gdzie szybko sprzedać samochód?

Sprzedaż używanego samochodu to zazwyczaj stresujące zadanie. Poziom napięcia wzrasta, gdy chcemy zrobić to szybko i bez zbędnych pytań oraz spotkań. Wykorzystanie tradycyjnych kanałów zbytu może nie być efektywne. Często okazuje się, że jednym z najlepszych rozwiązań jest skorzystanie ze skupu aut używanych w Warszawie. W tym artykule opiszemy korzyści i wady różnych form zawierania transakcji z motoryzacyjnego rynku wtórnego.

Skup używanych samochodów osobowych Warszawie czy inna forma? – sprzedaż własna

Jednym z popularnych sposobów dokonania transakcji na rynku motoryzacyjnym jest sprzedaż samochodu na własną rękę. Ta metoda bywa kłopotliwa i czasochłonna. Wystawienie ogłoszenia, spotkania z potencjalnymi nabywcami, negocjacje, przygotowanie dokumentów – to wszystko wymaga sporo uwagi i zaangażowania, co może być trudne dla osób zapracowanych. Pominięcie w transakcji skupu używanych samochodów osobowych z Warszawy to także:

 • Ryzyko oszustwa w spotkaniu z osobami, które chcą zapłacić nam mniej niż wynosi wartość naszego pojazdu, albo proponują zakup na raty, który nie jest następnie spłacany.
 • Koszty reklamy, w tym w szczególności promowania ogłoszeń na serwisach branżowych i w social mediach.
 • Konieczność załatwienia formalności i wzięcia za nie odpowiedzialności (umowa kupna-sprzedaży, wypisanie i podpisanie dokumentów, rejestracja samochodu i opłacenie podatków).

Czy wzięcie sprawy w swoje ręce zamiast pośredniczenia skupu pojazdów używanych w Warszawie niesie za sobą jakieś korzyści? Może się zdarzyć, że uda nam się dokonać transakcji za wyższą kwotę, ale wcale nie jest to normą.

To może jednak skup używanych samochodów osobowych w Warszawie?

Skup pojazdów używanych w Warszawie to miejsce, gdzie specjaliści zajmujący się przeprowadzeniem transakcji z rynku motoryzacyjnego oferują nam szybką i bezpieczną sprzedaż naszego samochodu. Firma tego typu działa na zasadzie kupna aut od właścicieli w celu ich późniejszej odsprzedaży, naprawy lub wykorzystania na części zamienne. Dzięki temu skup używanych samochodów osobowych z Warszawy zapewnia nam pewność, że nasz pojazd znajdzie nabywcę w krótkim czasie. Jakie są największe korzyści z powierzenia zadania ekspertom?

 • Szybka i wygodna transakcja – skup aut używanych w Warszawie oferuje wypłatę gotówką, co jest ważne, jeśli sprzedający chce szybko pozbyć się swojego pojazdu.
 • Bezpieczeństwo zawierania umowy – w przeciwieństwie do prywatnej sprzedaży, dokonując przekazania praw własności ze skupem pojazdów używanych w Warszawie, nie ma ryzyka oszustwa czy naciągania.
 • Brak konieczności wypełniania formalności – skup używanych samochodów osobowych z Warszawy zajmuje się przygotowaniem umowy kupna-sprzedaży, wypisaniem i podpisaniem dokumentów, rejestracją samochodu i opłaceniem niezbędnych podatków. To duży komfort dla sprzedającego, który prawdopodobnie nie zna ustawy prawo o ruchu drogowym i innych aktów wykonawczych.
 • Atrakcyjna cena – skup aut używanych w Warszawie to firma, która przeprowadza transakcje na rynku motoryzacyjnym na co dzień. Oznacza to, że ma niezbędne doświadczenie, wiedzę i narzędzia do szybkiej i bezproblemowej sprzedaży. Zakup kolejnego pojazdu nie generuje dla niego dodatkowych kosztów marketingu. Nie wymaga też poświęcania wolnego czasu. Z tego względu uzyskana cena jest często korzystniejsza, niż ta z wolnego rynku.
 • Oszczędność czasu – człowiek XXI wieku cierpi na deficyt czasu. Każda dodatkowa czynność, którą musi wykonać, ogranicza wolne chwile, które można spędzić z rodziną, na odpoczynku lub zarabiając w dodatkowym miejscu zatrudnienia. Sprzedaż pojazdu wymaga przygotowania ogłoszeń, zdjęć, odbycia szeregu spotkań. Korzystając z usług skupu pojazdów używanych w Warszawie, zyskujemy komfort.

Który skup aut używanych w Warszawie wybrać?

Życie w dobie elektronizacji i globalizacji ma szereg zalet. Jedną z nich jest możliwość zakupu i sprzedaży samochodu osobowego w dowolnym miejscu Polski. Jeśli w naszej okolicy nie ma rzetelnych handlowców pojazdami, lub ci co są, nie są zainteresowani szybkim dokonaniem transakcji, możemy udać się do innego miejsca. Większość skupów używanych samochodów osobowych w Warszawie działa w trybie dwuetapowym. Polega to na tym, że najpierw podejmowany jest kontakt telefoniczny/mailowy. Na podstawie dokonanego zgłoszenia i przesłanych zdjęć, doradca proponuje wstępną wycenę. Gdy obie strony dojdą do porozumienia, umawiany jest transport pojazdu. Nie ma problemu, aby za odpowiednią opłatą przedstawiciel skupu pojazdów używanych w Warszawie sam taką maszynę odebrał z podwórka sprzedającego.

Wygoda nie powinna być jedynym wyznacznikiem wybranego skupu aut używanych w Warszawie. Innymi cennymi wskazówkami dla sprzedającego są:

 • Opinie i recenzje zamieszczane w internecie.
 • Rekomendacje znajomych.
 • Dostępna oferta (np. możliwość wymiany pojazdu na inny, wynajmu samochodu, termin zapłaty).
 • Profesjonalizm doradcy.

Jeśli mają Państwo na sprzedaż samochód osobowy, polecamy kontakt z firmą Genomar. To uczciwe miejsce, które za cel bierze sobie szybkie i komfortowe obsługiwanie klientów. W tym skupie pojazdów używanych w Warszawie,uzyskają Państwo odpowiedzi na wszelkie wątpliwości, korzystną cenę oraz fachową pomoc w dopełnieniu formalności.

Pozostałe poradniki

Poradniki, którymi również możesz być zaintersowany…

Giełda pojazdów Warszawa

Genomar zaskoczy Cię korzystnymi, niedostępnymi w innych miejscach warunkami zakupu samochodów osobowych i innych pojazdów. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności!

Interesuje Cię zakup samochodu osobowego czy innego pojazdu na rodzinny wypad w góry? Przyjechałeś do Warszawy (stolicy Polski) i chciałbyś ją zwiedzić w luksusowych warunkach? A może potrzebujesz pojazdu w delegację dla pracowników?

Niezależnie od Twoich potrzeb, mamy dla Ciebie samochody osobowe, autokary, busy, a także samochody ciężarowe, które z pewnością spełnią Twoje wymagania. Na naszej internetowej giełdzie pojazdów znajdziesz samochody ekonomiczne, komfortowe i przedewszystkim bezpieczne, którymi z pewnością dojedziesz do celu.

Wyszukaj pojazd

Wyszukaj pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy komfortowe samochody osobowe, autokary, busy, a także samochody ciężarowe, które z pewnością dopasujemy do Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzone pojazdy renomowanych marek.

Kup pojazd

Wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza umieszczonego na każdej stronie pojazdu. Nasz doradca skontaktuje się z Toba w ciągu 24/h i umówimy wizytę w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie byś mógł swobodnie ocenić stan techniczny kupowanego pojazdu i zrobić jazdę próbną (testową).

Finalizacja transakcji

Pewność i bezpieczeństwo transakcji zakupu pojazdu to dla nas priorytet. W naszej firmie nie znajdą Państwo pojazdów o wątpliwym pochodzeniu. Wszystkie sprzedawane pojazdy są weryfikowane przez naszych techników i dopuszczane do sprzedaży tylko po spełnieniu rygorystycznych parametrów jakościowych.

Kupuj tylko sprawdzone pojazdy w Warszawie

Interesuję Cię zakup samochodu, czy innego pojazdu na rodzinny wypad w góry? Genomar zaskoczy Cię korzystnymi i niedostępnymi w innych miejscach warunkami zakupu samochodów osobowych. Decydując się na współpracę z nami sięgasz nie tylko po komfort, ale też oszczędności! Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana kadra pozwalają na świadczenie różnorodnych usług.

Giełda samochodów